6 July, 2019 11:33

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 14. VASÁRNAP (JÚL. 7.)

1. Hálásan köszönöm a Kedves Testvérek nagylelkű perselyadományát az egy hete megtartott Péter-fillér-gyűjtésre.

2. Ma elsővasárnap lévén a fél 12-es szentmise után szentségimádásra térhetünk be 18 óráig.

3. Csütörtökön Szent Benedek apát, Európa fővédőszentjének ünnepét üljük.

4. Szombaton, 11 órától lesz plébánosunk ezüstmiséje, amelyre szeretettel hív mindenkit. Előtte 10:15-től énekeljük a rózsafüzért. A hálaadó szentmisén alkalmunk nyílik a Dévai Szent Ferenc Alapítvány Gálospetriben létesített Szentháromság Gyermekotthona támogatására. Az adományok a perselybe helyezhetők.

5. Vasárnap (júl. 14-én) gyűjtést tartunk a viharkárok utáni helyreállítási munkálatok támogatására egyházmegyénkben. Nagylelkű perselyadományaikat előre is hálásan köszönöm!

6. Megjelent az ÖRÖM-HÍR újság egyházmegyénk híreivel, programjaival. Elvihető 400 Ft-os (önköltségi) áron az újságos polcról. Vigyük haza és olvassuk, hogy minél több család értesüljön egyházunk életéről.

7. Az ‘1 KIS + ’ VERSENY 4. feladata: Fogalmazd meg max. 6 mondatban égi pártfogóink (védőszentjeink) szerepét az életünkben! A megfejtésegyházközségünk e-mail címére (szentannapl) küldendő.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com