26 June, 2022 08:57

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP (JÚN. 26.)

1. Megköszönöm a Kedves Testvérek virágszirom-gyűjtését Úrnapjára, és segítségüket az úrnapi sátrak állításához és díszítéséhez.

2. Ma 18 órakor mutatja be újmiséjét székesegyházunkban TÓTH László Gábor, aki gyakorlatát plébániánkon végezte.

3. Elsőpénteken, a Jézus Szíve-tisztelet napján meglátogatjuk betegeinket, akik otthonukban akarják szentgyónásukat és –áldozásukat elvégezni. 17:30-kor énekeljük a Jézus Szíve litániát.

4. Mához egy hétre Péter-fillér-gyűjtést tartunk az Apostoli Szentszék javára.

5. Liturgikus ünnepek e héten: hétfőn Szent László király, egyházmegyénk védőszentjének főünnepe. Kedden Szent Iréneusz püspök és vértanú emléknapja. Szerdán Szt. Péter és Szt. Pál apostolok főünnepe lesz. Szentmisét tartunk 7, 8 és 18 órakor. Szombaton Sarlós Boldogasszony ünnepe köszönt ránk.

6. Elkezdődött a szeptember 1-ig tartó ministránsverseny a nyári vakációban. Ha valaki nem nálunk, hanem máshol ministrálna, akkor kérje ennek igazolását írásban az ottani miséző atyától. A legszorgalmasabb ministránsok jutalomkiránduláson vesznek részt.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás