15 May, 2022 06:25

HIRDETÉSEK HÚSVÉT 5. VASÁRNAP (május 15.)

1. Maaz Ukrajnát pusztító háború áldozatainak megsegítésére kérjük a hívek perselyadományát, amit előre is hálásan megköszönünk. Az esti szentmise után Elek Péter (orgona) és Nagy Eszter (hegedű) koncertjén vehetünk részt.

2. Kedden

— 16:30-tól az 5. teremben tartjuk a Mária és Márta női imakört. Hívom és várom az imakörhöz csatlakozni akaró nőtestvéreinket.

— 18 órától folytatódik a filmklub a Szent József Gimnázium Dísztermében. Megnézzük a Páduai Szent Antal élete c. olasz filmet. A filmvetítést beszélgetés követi a látottakról.

3. Szerdán 9 órától ismét lesz az Idősek Akadémiája az 5. teremben. Hívom az időseket, hogy velük egykorúak derűs társaságában töltsenek néhány tartalmas délelőtti órát.

4. Pénteken az esti szentmise után, 18:45-től férfikörbe hívom egyházközségünk akolitusait és férfiait. Összejövetelünket a plébánia könyvtárában tartjuk. Szeretettel várjuk a csoporthoz csatlakozni akaró férfitestvéreinket!

5. Liturgikus emléknapok e héten: hétfőn Nepomuki Szt. János áldozópap és vértanú emléknapja lesz. Mához egy hétre tartjuk a Tömegtájékoztatási Világnapot.

6. Nyári napközis tábor lesz június 20-tól 24-ig az általános iskolásoknak. A résztvevők jelentkezhetnek a plébániairodán vagy a hitoktatóknál.

7. Zarándoklat a csíksomlyói búcsúra június 2-től 6-ig. Részvételi díj: személyenként 25.000,- Ft és 120 Euro. Részletes tájékoztató olvasható a hirdetőn. Még lehet jelentkezni Laczovicsné Szatmári Máriánál a 06-30-460-23-03-as telefonszámon.

8. Szentföldi zarándoklatot szervezünk szeptember 16-tól 23-ig. Részletes információ olvasható a hirdetőn, plébániánk facebook oldalán és honlapján vagy kérhető a plébániairodán. A zarándoklat lelkivezetője a plébános atya lesz.

9. A személyi jövedelemadó bevallásának időszakában az 1%-os rendelkezésekre hívjuk fel a kedves Testvérek figyelmét. A technikai számra vonatkozó előző évi rendelkezés (0011 – Magyar Katolikus Egyház) visszavonásig érvényben van, a második 1%-ról viszont minden évben újra kell nyilatkoznunk.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás