12 February, 2022 20:53

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 6. VASÁRNAP (FEBR. 13.)

1. Maradjunk együtt! Ezzel a mottóval ma kezdetét veszi A Házasság Hete, és tart február 20-ig. Ehhez kapcsolódó gazdag programjaink olvashatók a hirdetőn, egyházközségünk facebook-oldalán és honlapján. Ajánljuk ezeket minél több testvérünknek.

Ma a szentmisék végén boldog házaspárok tanúságtételét hallgathatjuk meg 5 percben.

2. A Házasság hete alkalmából ma a szentmisék után a templom előtt 2700 Ft-ért megvásárolható a szentté avatott doktornő, édesanya és életvédő, Gianna Beretta Molla és férje, Pietro Molla egymásnak írt szerelmes leveleit tartalmazó könyv.

3. Hétfőn lesz Szent Cirill szerzetes és Szt. Metód püspök, Európa társvédőszentjeinek ünnepe.

4. Kedden 18 órától folytatódik a filmklub a Szent József Gimnázium Dísztermében. MegnézzükAz élet szép c. olasz romantikus filmdrámát. Ez része a Házasság hete programsorozatunknak. Szeretettel hívjuk a házaspárokat. A filmvetítést beszélgetés követi a látottakról.

5. Szerdán az esti szentmise után „Hát én immár kit válasszak,…?” címmel a párválasztás időálló szempontjairól tart előadást az érdeklődőknek Dr. Gáti Magdolna kommunikációs szakember.

6. Csütörtökön 17 órától kezdjük a szentségimádást beteg házastársak gyógyulásáért.

7. Szombaton farsangi jelmezversenyre hívjuk gyermekeinket fél 3-tól a hittantermekbe. Belépő: 1 tálca sütemény. A gyermekek szüleit ugyanekkor tea- és kávéházba hívjuk az 5. terembe.

17.15-kor kezdődik hitvesi rózsafüzér-imádkozás. Egy-egy tized vezetésére jelentkezhetnek a házaspárok a sekrestyében.

8. Jövő vasárnap minden szentmise végén megáldjuk a házaspárokat. Az esti szentmise után Szilágyi Péter orgonakoncertjén vehetünk részt.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás