13 May, 2023 11:35

HIRDETÉSEK HÚSVÉT 5. VASÁRNAP (május 7.)

1. Ma, Anyák napján szeretettel köszöntjük az édesanyákat, és megköszönjük áldozatos édesanyaságuk megannyi szépségét és jóságát.

2. Ma délután 3 órakor szentségimádás kezdődik fél 6-ig. Az esti szentmisén énekelni fog a Dalárda.

3. Kedden 18 órától folytatódik a filmklub a Szent József Gimnázium földszinti 22. termében. Megnézzüka József, Jákob fia című olasz-cseh-francia film 2. részét. A filmvetítést beszélgetés követi a látottakról.

4. Szerdán 16:30-tól az 5. teremben tartjuk a Mária és Márta női imakört.

5. Pénteken az esti szentmise után, 18:45-től férfikörbe hívom egyházközségünk akolitusait és férfiait. Összejövetelünket a plébánia könyvtárában tartjuk. Szeretettel várjuk a csoporthoz csatlakozni akaró férfitestvéreinket!

6. Szombaton Egyházmegyei Gyermeknap lesz Nagykálló–Harangodon 3-8. osztályos gyermekek számára. A részvételi díj 2000 Ft. A gyermeknapra az autóbusz 8 órakor indul székesegyházunk elől. Mielőbb jelentkezzenek a lelkiatyáknál vagy a hitoktatóknál.

7. A következő vasárnap tartjuk a Tömegtájékoztatási Világnapot.

8. Zarándoklat a csíksomlyói búcsúra május 25-től 29-ig. Részvételi díj: személyenként 40.000,- Ft és 160 Euro. Részletes tájékoztató olvasható a hirdetőn.

9. Egyházmegyénk megalapításának 30. évfordulójára katolikus bálon vehetünk részt május 19-én Debrecenben, a Kölcsey Központ Báltermében. A belépődíj: 15.000, Ft. Jegyek kaphatók a plébániairodán vagy a püspöki hivatalban.

10. A személyi jövedelemadó bevallásának időszakában az 1%-os rendelkezésekre hívjuk fel a kedves Testvérek figyelmét. A technikai számra vonatkozó előző évi rendelkezés (0011 – Magyar Katolikus Egyház) visszavonásig érvényben van, a második 1%-ról viszont minden évben újra kell nyilatkoznunk.

Vírusmentes.www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás