6 July, 2024 20:11

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 14. VASÁRNAP (júl. 7.)

1. Az egy hete megtartottPéter-fillér-gyűjtés 447 140,- Ft-ot eredményezett. Köszönöm a Kedves Testvérek perselyadományát.

2. Ferenc pápa júliusi imaszándéka: imádkozzunk, hogy a betegek kenetének szentsége közvetítse az Úr erejét az abban részesülőknek és szeretteiknek, és egyre inkább az együttérzés és a remény látható jelévé váljon mindenki számára.

3. Holnap kezdődik a Szent Imre-terem és a keresztfolyosóról nyíló földszinti és emeleti hittantermek felújítása. A termek berendezésének több napot igénylő kipakolását hétfőn reggel 8:30-kor kezdjük. Ehhez kérem a Kedves Testvérek segítségét, amelyet előre is köszönök.

4. Liturgikus napok e héten: csütörtökön lesz Szent Benedek apát, Európa fővédőszentjének ünnepe és szombaton Szent Bonaventura püspök és egyháztanító emléknapja.

5. Egyházmegyénk búcsúját július 28-án, a hónap utolsó vasárnapján, 11 órától tartjuk Máriapócson. A búcsúra autóbuszt indítunk. A Kedves Hívek holnaptól jelentkezhetnek az autóbuszos zarándoklatra a plébániairodán.

6. A Boldogasszony Iskolanővérek debreceni Boldog Terézia Szakkollégiuma felvételt hirdet. Várják azon lányok jelentkezését, akik idén kezdik meg, vagy már végzik főiskolai, egyetemi tanulmányaikat. További információk a honlapjukon: www.boldogterezia.hu

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás