6 November, 2017 07:10

SZENT ANNA FŐPLÉBÁNIA HIRDETÉSEI
AZ ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP, nov. 5.

1. Iskolásaink őszi szünete után folytatódnak a pénteki hittanórák és a bibliaórák.

2. Nov. 11-én, szombaton15 órakor Szt. Márton-napi gyermekdélután a Szt. József Gimnázium földszinti 21. termében. Ezzel párhuzamosan a 22. terembe találkozóra hívom a gyermeknevelő szülőket. Szeretettel várom a gyermekeket, barátaikat és szüleiket.

3. Nov. 12-én egyházközségünk negyedéves kiadványának, a Debreceni Katolikus Figyelő lapzártája. Kérem a Kedves Testvéreket, hogy a Figyelő legújabb számába írt cikkeiket mielőbb juttassák el a szerkesztőségbe.

4. Nov. 13-án 18:45-től képviselőtestületi ülést tartunk a 7. teremben.

5. Nov. 18-án 19:00-tól Szt. Erzsébet-batyusbál a Szt. József Gimnázium tornatermében. Mindenki — gyerek, fiatal és idős — jöjjön el, és legyen részese a báli mulatozásnak! Gondoskodjunk becsomagolt tombolatárgyak felajánlásáról, amelyek leadhatók a plébánián vagy a sekrestyében!

Belépőjegy felnőtteknek 2 000, diákoknak (diákigazolvánnyal) 1 500 Ft-ért váltható a plébániairodában. 14 éves korig a belépés ingyenes. Támogatójegy (belépésre nem jogosít) vásárlásával támogatható a bál, azok részéről, akik nem vesznek részt rajta.

6. Akik heti vagy havi rendszerességgel kívánják járatni a katolikus sajtó valamely kiadványát 2018-ban, szíveskedjenek ezt az igényüket jelezni a sekrestyében.

7. Csütörtökön a lateráni bazilika felszentelésének ünnepe,

pénteken Nagy Szt. Leó pápa és egyháztanító emléknapja

szombaton Tours-i Szt. Márton püspök emléknapja.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás