5 October, 2019 20:28

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 27. VASÁRNAP (október 6.)

1. Ma terménybetakarítási hálaadást tartunk. Elsővasárnap lévén a fél 12-es szentmise után szentségimádásra térhetünk be 18 óráig. A homokkerti Magyarok Nagyasszonya-kápolna búcsúi szentmiséje 16:30-kor kezdődik.

2. Csütörtöktől vasárnapig rendezik meg „72 óra kompromisszum nélkül” elnevezésű, háromnapos önkéntes ifjúsági akciót. Ebben a programban a fiatalokat arra hívják, hogy együtt tegyenek másokért, környezetükért, és segítsenek ott, ahol szükség van rájuk.

3. Pénteken az esti szentmise után, 18:45-től tartjuk a következő férfikört az 5. teremben. Hívom és várom egyházközségünk férfiait.

4. E hét liturgikus emléknapjai hétfőn Rózsafüzér Királynője emléknap, kedden Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya főünnepe és csütörtökön Szent XXIII. János pápa emléknapja. Mához egy hétre, október 13-án a 18 órai szentmisén a Dalárda fog énekelni.

5. November 23-án, szombaton este 6 órától tartjuk az idén jubiláló házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20 vagy ennél több éve kötöttek szentségi házasságot.

Kérem ezeknek a házaspároknak a jelentkezését akár a sekrestyében, akár a plébániairodán.

6. Októberben reggel 07:30-kor és az esti szentmisék előtt 17:30-tól imádkozzuk a rózsafüzért. Egy-egy nap esti rózsafüzér-imádkozásának vezetésére kérem a Kedves Testvérek feliratkozását a sekrestyében. Minden nap egy valaki, vagy 2-3-an, vagy akár egy család is lehet a rózsafüzér elimádkozásának felelős vezetője.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás