28 June, 2020 08:14

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP (JÚN. 28.)

1. Ma befejeződik a vasárnapi 11:30-kor kezdődő szentmise közvetítése a Debrecen Televízióban. A televíziós stábot illesse köszönet a szentmise-közvetítésért (március 22-től) vasárnapról vasárnapra.

2. Liturgikus emléknapok e héten: holnap üljük Szent Péter és Pál apostolok főünnepét; csütörtökön Sarlós Boldogasszony (az ünnep tárgya Szűz Mária látogatása Erzsébetnél), pénteken pedigSzent Tamás apostol ünnepe lesz.

3. Elsőcsütörtökön a 7 órai szentmise után szentségimádáson vehetünk részt 18 óráig. Minél többen térjünk be szentségimádásra! Egy-egy szentségimádási óra megtartására ketten-hárman összefogva feliratkozhatnak a sekrestyében. 17-kor kezdjük a szentségimádási órát papi hivatásokért.

4. Elsőpénteken, a Jézus Szíve-tisztelet napján, folytatjuk a nagykilencedet (9 egymást követő elsőpéntek megtartása), és meglátogatjuk betegeinket, akik otthonukban akarják szentgyónásukat és –áldozásukat elvégezni. 17:30-kor énekeljük a Jézus szíve litániát.

5. Gyalogos zarándoklatra hívjuk a 13-30 év közötti fiataljainkat július 24-26. között. A zarándoklat Levelekről indul Máriapócsra. A résztvevőknek szállás és étkezés biztosított. A részvételi díj 5.000 Ft, amelyet érkezéskor a helyszínen kell befizetni. Jelentkezési határidő 2020. július 19. A járványügyi helyzet miatt kizárólag a 13-30 éves korosztály jelentkezését fogadjuk el!

6. A perselyadományokat távozáskor helyezzék a kosarakba a kijáratnál, kerülve a csoportosulást. Banki átutalással is eljuttathatják perselyadományukat vagy más célú támogatásukat.

7. Távozni a szentmiséről csak a 2 mellékajtón lehet.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás