6 February, 2022 18:07

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 5. VASÁRNAP (FEBR. 6.)

1. Ma a szentmise után Balázs-áldásban részesülhetnek azok, akiknek csütörtökön erre nem volt módjuk.

2. Ma, elsővasárnap, 15 órától csendes szentségimádásra térhetünk be templomunkba 18 óráig.

3. Kedden 16:30-tól az 5. teremben tartjuk a Mária és Márta női imakört az egyedülálló nőknek és asszonyoknak (édesanyáknak és nagymamáknak). Hívjuk és várjuk az imakörhöz csatlakozni akaró testvéreinket.

4. Szombaton 10 órától kezdődik az egyházmegyei szavalóverseny döntője Nyíregyházán. Plébániánkról a IV. korcsoportból döntőbe jutott az 1. helyezett Ecsedi Réka és a 3. helyezett Fekete Kristóf.

5. Maradjunk együtt! Ezzel a mottóval veszi kezdetét a jövő vasárnap, február 13-án A Házasság Hete, és tart február 20-ig. Ehhez kapcsolódó gazdag programjaink olvashatók a hirdetőn, egyházközségünk facebook-oldalán és honlapján. Ajánljuk ezeket minél több testvérünknek.

A Házasság Hete alkalmából Palánki Ferenc püspök atya szentmisét mutat be február 19-én 18:00-tól, Nyíregyházán, a Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban, amelyen megáldja az idén kerek (5, 10, 15, 20, 25 vagy ennél több) évfordulójukat ünneplő házaspárokat.

Kérjük a házaspárok jelentkezését február 10-ig személyesen a plébániairodán vagy a sekrestyében, ill. egyházközségünk e-mail címén vagy telefonon.

6. Február 19-én, szombaton farsangi mulatságra hívjuk gyermekeinket fél 3-tól a hittantermekbe. A farsang része a jelmezverseny, vetélkedő, kreatív kuckó, tombola és büfé. Belépő: 1 tálca sütemény. A gyermekek szüleit ugyanekkor tea- és kávéházba hívjuk az 5. terembe.

7. Liturgikus emléknapok e héten: csütörtökön Szt. Skolasztika szűz, pénteken a Lourdes-i Boldogságos Szűz Mária emléknapja és a Betegek Világnapja.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás