13 August, 2022 19:46

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 20. VASÁRNAP (aug. 14.)

1. Holnap, aug. 15-én, Szűz Mária mennybevételének parancsolt főünnepén szünetelni fog a plébániairodán az ügyfélfogadás. Ezen a napon szentmisén vehetünk részt 7, 8, 10 és 18 órakor.

2. Pénteken lesz Szt. Bernát apát és egyháztanító emléknapja.

3. Szombaton, Szent István király főünnepén, vasárnapi miserendet tartunk.

4. Augusztus 22-én, hétfőn 18 órától hálaadó szentmise és utána orgonakoncert lesz Dobos Mihály kántor, karnagy úr 30 évi szolgálatáért székesegyházunkban.

Orgonán közreműködik Szilágyi Gyula és Sárosi Dániel orgonaművész.

5. Két gyermek- és ifjúsági hitéleti program:

Augusztus 24-én, szerdán 17 órátólszalonnasütésre hívjuk hittanos gyermekeinket a plébániaudvarra. Gyülekező ¾ 5-től. A résztvevők üdítőt és zöldségfélét hozhatnak magukkal. Jelentkezni lehet mától feliratkozással a sekrestyében vagy a plébániairodán.

Augusztus 26-án, pénteken egynapos kirándulásra hívjuk elsősorban felső tagozatos fiataljainkat Szolnokra a REPTÁRBA. Vonattal fogunk menni. Jelentkezni lehet mától feliratkozással a sekrestyében vagy a plébániairodán.

6. Országunkban népszámlálás lesz az idén október 1. és november 20. között. Ennek során a lakosság vallási hovatartozását is felmérik. Nyilatkozzunk bátran vallási hovatartozásukról a népszámlálás kérdőívén!

Akinek módjában áll, az számlálóbiztosként vállaljon részt ebből a felmérésből. Ennek érdekében jelentkezni lehet az önkormányzati hivatalban a jegyzőnél. A jelentkezés módjáról és határidejéről ugyanott tájékozódhatnak.

Október 1. és 16. között online módon, önállóan tölthetők ki a kérdőívek. Október 17. és november 20. között számlálóbiztosok keresik fel azokat, akik október 16-ig nem töltik ki az online kérdőívet.

Biztatjuk az online médiafelület használatában kevésbé vagy nem járatos híveinket arra, hogy a kérdőívek online kitöltéséhez bátran kérjenek segítséget gyermekeiktől, unokáiktól, vagy ismerőseiktől.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás