9 October, 2022 06:27

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP (október 9.)

1. Októberben az esti szentmisék előtt fél 6-kor rózsafüzért imádkozunk. Szeretettel hívunk mindenkit az imádkozásra.

2. A hitoktatás már megkezdődött plébániánkon. Ennek rendje a hirdetőn és a honlapon megtalálható.

3. Szerdán délután fél 5-től az 5. teremben folytatódik a Mária és Márta női imakör az egyedülálló nőknek és asszonyoknak (édesanyáknak és nagymamáknak).

4. Pénteken az esti szentmise után, 18:45-től férfikörbe hívom egyházközségünk férfiait. Összejövetelünket az 5. teremben tartjuk.

Ugyancsak pénteken a Szent László-templomban 18 órától kezdődik imaest a tiszta szerelemért.

5. A következő vasárnap az esti szentmise után 19 órakor kezdődik Csorba Gergő orgonaművész jótékonysági koncertje. A koncert ingyenes, a helyszínen adományt szívesen fogadunk, amellyel egy 3 éves kislány gyógykezelését támogatjuk.

6. Liturgikus ünnepek és emléknapok e héten: kedden Szt. XXIII. János pápa és szombaton Jézusról nevezett (Avilai) Szt. Teréz szűz és egyháztanító emléknapja.

Mához egy hétre lesz missziós vasárnap. Szolidáris elkötelezettségünket a missziók ügye mellett — az imádság kötelékeinek ápolását továbbra is folytatva — most kifejezhetjük nagylelkű perselyadományainkkal is.

7. Értékes hitvalló szokás az újonnan készült vagy felújított síremlék megszenteltetése. Aki szeretne síremlékszentelést kérni, mielőbb jelezze a plébánián.

8. November 19-én, szombaton este 6 órától tartjuk az idén 5-10-15-20-25-50 vagy ennél több éve szentségi házasságban élő házaspárok hálaadó szentmiséjét. Kérem ezeknek a házaspároknak a jelentkezését akár a sekrestyében, akár a plébániairodán.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás