12 November, 2023 17:01

HIRDETÉSEINK AZ ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP (november 12.)

1. Kedden 18 órától folytatódik a filmklub a Varga utca 3. szám alatti Kateketikai Központban. Megnézzük a XII. Piusz pápa életét bemutató Isten nagyhatalmú szolgálója című német filmet. A filmvetítést beszélgetés követi a látottakról.

2. Szerdán 9 órától lesz az Idősek Akadémiája a 6. teremben. Hívom az időseket, hogy velük egykorúak derűs társaságában töltsenek néhány tartalmas délelőtti órát.

3. Pénteken 16:15 órától az 5. teremben lesz a karácsonyi pásztorjáték szereposztása, amelyre szeretettel hívjuk gyermekeinket és fiataljainkat. Jöjjenek el minél többen!

4. Szombaton 10 órától kezdődik az elsőáldozásra készülő gyermekek összevont hittanórája a templomban.

5. A következő vasárnap tartjuk a Szegények világnapját és az országos perselygyűjtést a Karitász javára.

6. Meleg és vízálló cipők viselésével a rászorulók könnyebben át tudják vészelni a téli hónapokat. Támogassuk a hajléktalanok és rászorulók hozzájutását téli cipőhöz! — elnevezéssel hirdet gyűjtést plébániánk Karitász-csoportja. Az erre szánt adomány a (nekem) jobb oldali padtömb végén található Karitász-perselybe helyezhető, amiért már előre is köszönetet mondok.

7. November 25-én, szombaton este 19.30-tól kezdődik a fiatalok szentségimádási órája, amelyre mindenkit várnak szeretettel.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás