12 May, 2024 11:50

HIRDETÉSEK URUNK MENNYBEMENETELÉNEK FŐÜNNEPÉN (máj. 12.)

1. Folytassuk az imakilencedet a Szentlélekhez május 18-ig — pl. a Szentlélek litánia elimádkozásával — pünkösdi készületként!

2. Hétfőn 17 órakor fatimai engesztelés kezdődik a Jézus Szíve templomban (minden hónap 13-án okt. 13-ig). Lesz rózsafüzér, keresztút, májusi litánia és szentségimádás. 19 órakor kezdődik a szentmise, amelynek végén körmenetet tartanak.

3. Szerdán 16:30-tól az 5. teremben tartjuk a Mária és Márta női imakört az egyedülálló nőknek és asszonyoknak (édesanyáknak és nagymamáknak). Szeretettel várjuk a csoporthoz csatlakozni akaró testvéreinket.

4. Mához egy hétre lesz pünkösdvasárnap.

5. Liturgikus emléknapok e héten: hétfőn a Fatimai Boldogságos Szűz Mária és csütörtökön Nepomuki Szt. János áldozópap és vértanú emléknapja lesz.

6. A virágszirom gyűjtését kezdjék el a Kedves Testvérek készületként Úrnapjára (jún. 2-ra).

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás