16 June, 2024 09:16

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 11. VASÁRNAP (JÚN. 16.)

1. Szerdán:

— 09:00 órától folytatódik az IDŐSAKADÉMIA a 6. teremben. Hívom és várom az időseket, hogy velük egykorúak derűs társaságában töltsenek 1-2 tartalmas délelőtti órát.

— 17 órától pedigszalonnasütésre hívjuk hittanos gyermekeinket a plébániaudvarra. Gyülekező fél 5-től. A Karitász felőli (Sumen utcai) bejáratot használják. A résztvevők nyársat, üdítőt és zöldségfélét hozzanak magukkal. Mielőbb jelentkezzenek a hitoktatóknál!

2. Liturgikus ünnepünk e héten: pénteken Gonzága Szt. Alajos szerzetes emléknapja.

3. Mához egy hétre indul a szeptember 1-ig tartó ministránsverseny a nyári vakációban. Ha valaki nem nálunk, hanem máshol ministrálna, akkor kérje ennek igazolását írásban az ottani miséző atyától. A legszorgalmasabb ministránsok jutalomkiránduláson vesznek részt.

4. A június 24-től 28-ig tartó nyári napközis táborba még lehet jelentkezni 8 ezer Ft előleg befizetésével.

5. Június 27-én, Szent László királynak, egyházmegyénk védőszentjének főünnepén püspök atya a Kisvárda közelében található Kékcsére hívja a Kedves Híveket a 10:00-kor kezdődő búcsúi szentmisére.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás