18 April, 2021 09:07

HIRDETÉSEK HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJÁN (április 18.)

1. Hétfőn folytatjuk a Szent József-kilenced, a Boldogságos Szűz Mária jegyesének tiszteletére. A 7 órai szentmise után énekeljük a Szent

József litániát.

2. Pénteken az esti szentmise után, 18:45-től férfikörbe várom egyházközségünk férfiait. Összejövetelünket a 7. teremben tartjuk. Szeretettel várjuk a csoporthoz csatlakozni akaró férfitestvéreinket!

3. Mához egy hétre, Húsvét 4. vasárnapján, Jó Pásztor-vasárnapján könyörgőnapot tartunk papi hivatásokért és jó termésért búzaszenteléssel.

4. Gyóntatószékben továbbra sem gyóntatunk. A szentgyónás végezhető a szentély mögötti folyosón az 5. és a 6. teremben. Minden szentmise előtt egy fél órával kezdődik a gyóntatás.

5. Azok a fiatalok, akik Isten papságra hívó szavát felismerték önmagukban, és a Debrecen- Nyíregyházi Egyházmegyében szeretnének papként szolgálni, küldjék be jelentkezésüket május 31-ig a Püspöki Hivatalba. Bővebb tájékoztatást a lelkiatyáktól kérhetnek.

6. Liturgikus emléknapok e héten: pénteken — Szt. Adalbert püspök és vértanú és szombaton — Szt. György vértanú emléknapja lesz.

7. Nyári napközis tábort tartunk június 21-26. között az általános iskolásoknak. Nyári hittanos tábor lesz július 5-9. között Nyírbátorban. Mától mindkét táborba fogadjuk a jelentkezéseket. Jelentkezni lehet a plébániairodán vagy a hitoktatóknál.

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás