11 September, 2022 06:28

HIRDETÉSEK AZ ÉVKÖZI 24. VASÁRNAP (szept. 11.)

1. Kedden 18 órától kezdődik a filmklub a Szent József Gimnázium Dísztermében. Megnézzük — az ószövetségi próféták sorozatból — a Dániel könyve c. 2012-ben készült amerikai filmet. A filmvetítést beszélgetés követi a látottakról.

2. Pénteken 16 órára az 5. terembe várjuk hittanra az ovisokat, 1. és 2. osztályos gyerekeket; 16.45-re pedig a 6. terembe a 4., 5., 7. és 8. osztályosokat.

3. Szombaton 9-kor kezdődik a ministránsfoglalkozás az 5. teremben. Szintén 9-től a bérmálkozási felkészítő a 6. teremben, 10 órától pedig az elsőáldozási felkészítő az 5. teremben.

4. Vasárnap az esti szentmise után Kristófi László orgonakoncertjén vehetünk részt. Műsora a hirdetőn olvasható.

5. Minden katolikus háztartásban legyen Debreceni Katolikus Figyelő! Ezzel a mottóval elvihető az újságos polcról 100 Ft-os áron egyházközségünk kiadványának legújabb száma.

6. Liturgikus ünnepek és emléknapok e héten: hétfőn Szűz Mária Szent Neve, kedden Aranyszájú Szt. János püspök és egyháztanító emléknapja, szerdán Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepe, csütörtökön a Fájdalmas Szűzanya és pénteken Szt. Kornél pápa és Szt. Ciprián püspök vértanúk emléknapja.

7. A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Püspöki Hivatala munkatársakat keres

ADMINISZTRÁTOR és KÖNYVELŐ munkakör betöltésére. A jelentkezéshez szükséges iratok: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló bizonyítvány, oklevél másolata. A jelentkezés beadható a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegyének címezve postai úton (4002 Debrecen, Pf. 230.), vagy személyesen (munkaidőben) az Iparkamara u. 2. sz. alatt, vagy elektronikusan a hivatal címre. A jelentkezési határidő: 2022. szeptember 23.

width= Vírusmentes.www.avast.com

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás