26 May, 2024 20:27

HIRDETÉSEK SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJÁN (május 26.)

1. Minden katolikus háztartásban legyen Debreceni Katolikus Figyelő! Ezzel a mottóval elvihető egyházközségünk legújabb kiadványa az újságospolcról 200 Ft-ért. Gondoljunk azokra is, akiknek kedvében járhatunk azzal, ha ők is kézbe vehetik a Figyelő egy példányát.

2. Szombaton:

— Szent Jusztínusz vértanú emléknapját tartjuk.

— Az esti szentmisén énekelni fog és a szentmise után koncertet ad a székesfehérvári Vox Mirabilis Kamarakórus. A kórus művészeti vezetője, karnagya a Magyar Kultúra Lovagja-díjas Zemlényi Katica.

3. Vasárnap lesz Krisztus Szent Teste és Vére — Úrnapja. A 10 órai szentmise után úrnapi körmenetet tartunk a megszokott útvonalon. A fél 12-es szentmise elmarad. A virágszirom gyűjtését folytassák a Kedves Testvérek, és adják le a sekrestyében. Egy-egy úrnapi sátor felállításához és díszítéséhez szükséges a segítség. Aki szívesen jönne úrnapi sátrat díszíteni, feliratkozhat a sekrestyében.

A körmeneten kísérni fog minket a Bocskai István Lövészdandár Debreceni Helyőrségi Zenekara.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás